Hakkımızda

ANADOLU'NUN ASLANI

BİZ KİMİZ

Medya Plaza Anadolu’da, reklam fikirleri üretme-uygulama, iletişim stratejileri geliştirme ajansı olarak bütünleşik bir hizmet vermektedir. Reklam ve pazarlama iletişimi ihtiyaçlarınıza 360+360 (bumerang) derece çözümler üreten tam hizmet reklam ajansıyız.

 

NASIL ÇALIŞIRIZ

Medya Plaza iştah açan fikirlerin iyi bir ekipten çıktığına inanır. Medya Plaza ekibi olarak hepsi farklı enstrümanlarda uzmanlaşmış yaratıcı bir ekip, birlikte son derece uyumlu, eşsiz bir müzik meydana getiriyor, ruhunuzu okşuyor. Farklı ekollerden yetişmiş virtüözler, strateji geliştirme, tasarım, metin yazarlığı, sanat yönetimi, prodüksiyon alanlarında dönemin en iddialı eserlerini ortaya çıkarmaktayız.

 

NEYE İNANIYORUZ

Biz, güçlü markalar yaratabilmek için; bir markanın tüketicisiyle aidiyet, güven ve sürekliliğe dayalı bir arkadaşlık ilişkisi kurulması gerektiğine inanırız. Arkadaşlığı duygusal bir birliktelik biçimi olarak değil, bir strateji olarak benimser, arkadaşlarınızın yani marka savunucularınızın sayısını arttırmak için çalışırız; çünkü ne kadar çok insan sizi dost kabul ederek kendi arkadaşlarına tavsiye ediyor, sizi negatif görüşlere karşı savunuyorsa o kadar başarılı bir markasınız demektir. Bu yüzden temel felsefemiz, markalar adına sadece mesajlar değil, marka davranışları yaratmaktır.